- Úterý
21. 5. - Středa
22. 5. - Čtvrtek
23. 5. - Pátek
24. 5. - Sobota
25. 5. - Neděle
26. 5. - Pondělí
27. 5. - Úterý
28. 5. - Středa
29. 5. - Čtvrtek
30. 5. - Pátek
31. 5. - Sobota
1. 6. - Neděle
2. 6. - Pondělí
3. 6.
Neděle 21.4.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Případy detektiva Murdocha XVI
00:10Bolkoviny
00:50Sama doma
01:45Banánové rybičky
03:20Bydlení je hra
03:50Pod pokličkou
04:20Rajské zahrady
04:40Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli
05:00Z metropole
05:30Zajímavosti z regionů
06:00Korálky
06:25Neohrožený Mikeš
06:45Jak zničit vlastní mužstvo
07:15Buchty po ránu
08:25Polopatě
08:55Kalendárium
09:50Toulavá kamera
10:05Objektiv
10:35Dynastie Nováků (9/13)
11:05Otázky Václava Moravce
12:00Zprávy
13:00Cyprián a bezhlavý prapradědeček
13:05Jak vyženit z pekla štěstí
13:55Sardinky aneb Život jedné rodinky
14:45Příbuzenstvo
16:05Náves (3/10)
17:30Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli
18:25Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Branky, body, vteřiny
19:52Losování Sportky a Šance
20:05To se vysvětlí, soudruzi! (8/8)
20:10168 hodin
21:10Výsledky losování Šťastných 10
21:39Úsměvy Josefa Laufera
21:45Saturnin
22:20Případy detektiva Murdocha XVI
00:05Na vrcholky hor
01:00Máme rádi zvířata
01:15Manéž Bolka Polívky
01:45Banánové rybičky
02:55Bydlení je hra
03:25Chalupa je hra
03:50Pod pokličkou
04:10Zahrada je hra
04:35Harry Palmer: Případ Ipcress (3/6)
00:30Bratrství
01:15Vigil (1/6)
02:50Hranice bez hranic
03:50Stopy, fakta, tajemství
04:15Před půlnocí
04:50Na skládce
05:20Příběhy železné opony
05:30Zprávy v českém znakovém jazyce
05:45Rozluštěné poklady
06:00Velké stroje zblízka
06:45Zapomenuté příběhy 2. světové války (2/6)
07:35Československý filmový týdeník 1974 (1510/2379)
08:30Hledání ztraceného času
08:40Historie.cs
09:05Zázraky lidského génia II
10:00Největší apokalypsy dějin
10:50Nedej se
11:40Křesťanský magazín
12:10Cesty víry
12:40Na plovárně s Vojtou Kotkem
13:05Postřehy odjinud
13:35Svatá kněžna Ludmila
13:40Alžběta I. a Alžběta II., zlaté královny (1/2)
14:3524 hodin v životě zvířat
15:20V karavanu po Polsku (1/8)
16:15Dunhuang: perla Hedvábné cesty (2/2)
16:40Anakonda - konec mýtu?
17:35Kouzlo Velké Británie
18:30Zajímavosti z regionů
19:20Zprávy v českém znakovém jazyce
19:50Útěk do bezpečí
20:00Helimadoe
21:35Rwanda, cena za úspěch
23:10Věk válečných lodí
00:05Spolu na hranici (16/16)
00:55Hranice bez hranic
01:20Stopy, fakta, tajemství
01:45Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
02:15Před půlnocí
02:40Jak najít nulu
03:10Zachraňme moudrou sovu
03:35Folklorní výlety
03:55Příběhy železné opony
04:20Náš venkov
04:35Smrtící důkazy
00:00Kriminálka Miami IV (21)
01:25Zlatá labuť (49)
02:05Život ve hvězdách
03:10Princezna na hrášku
03:50Novashopping
04:50Bernieho dobrodružství
05:55Zig a Sharko IV
06:00Denver: Poslední dinosaurus (21)
06:10Alvin a Chipmunkové IV (8, 9)
07:10Víkendová Snídaně
07:55Rady ptáka Loskutáka
10:25Za pět minut dvanáct
11:55Hříchy pro pátera Knoxe (1)
13:00V podstatě jsme normální
14:20Brácha za všechny peníze
16:20Arabela se vrací (15)
18:15Arabela se vrací (16)
18:50Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
19:30Iveta II (1)
20:20Kriminálka Anděl (13)
21:30Střepiny
22:45Život
23:20Superlov II
01:25Na vaší straně
02:55Rady ptáka Loskutáka
03:30Střepiny
04:20Novashopping
04:45Odstřelovač
01:15Purpurové řeky
03:35Jak se staví sen
05:15M.A.S.H (202)
06:00M.A.S.H (203)
06:20M.A.S.H (204)
06:45M.A.S.H (205)
07:15České chaty snů
07:50Prima Česko
08:45Prima Svět
09:15Inkognito
09:50Partie Terezie Tománkové
11:00Receptář prima nápadů
12:00Libovky Pepy Libického
12:55Zahradník po ruce
13:30Vychytávky Ládi Hrušky
14:10Vychytávky Extra
14:50Polda V (2)
15:15Asterix a Obelix ve službách Jejího Veličenstva
16:30Počasí
18:52Hlavní zprávy
18:55Krimi zprávy
19:40Showtime
19:55Vytoč mého agenta (5)
20:15Temný Kraj (5)
21:30Klan Gucci
22:50Kingsman: Tajná služba
01:55Ošetřovatel
04:15Tulipánová horečka
00:50Zloděj životů
02:50Zakázané uvolnění
04:55Hra snů
06:10Popelka
08:50Bravo Girls: Všechno nebo nic
10:05Monstra vs. Vetřelci
12:05Nesvatbovi
14:00Čapí dobrodružství
16:25Klub odložených žen
18:05Rezistence
20:00Očista 3: Volební rok
22:20Výbušnej koktejl
00:30Nepříčetná
02:35Teorie velkého třesku IX (7, 8, 9, 10)
00:20Malý Sheldon V (22)
02:00Malý Sheldon VI (1)
02:20Zlatá sedmdesátá VIII (19, 20)
02:40Bobovy burgery V (5, 6)
03:20TELE TELE
04:00Stahovák
04:30Film o filmu: Dědictví aneb Kurva se neříká
04:55Oggy a škodíci: Nová generace (60, 61, 62, 63)
05:15Bakugan: Ozbrojená aliance (93)
06:00Přátelé X (13, 14)
06:102 $ocky (4, 5, 6, 7)
07:05Malý Sheldon VI (2, 3, 4, 5)
08:55Susedia V (6, 7)
10:35Dva a půl chlapa IX (10, 11)
12:05Přátelé X (13, 14)
12:55Teorie velkého třesku IX (7, 8, 9, 10)
13:552 $ocky (8, 9, 10, 11)
15:35Zlatá sedmdesátá VIII (21, 22)
17:20Dva a půl chlapa IX (12, 13)
18:15Malý Sheldon VI (6, 7)
19:10Teorie velkého třesku IX (11, 12, 13, 14)
20:00Přátelé X (15, 16)
21:35Bobovy burgery V (7, 8)
22:35Dva a půl chlapa IX (12, 13)
23:30Teorie velkého třesku IX (11, 12, 13, 14)
00:25Malý Sheldon VI (2, 3)
02:00Zlatá sedmdesátá VIII (21, 22)
02:40Bobovy burgery V (7, 8)
03:20TELE TELE
04:00Stahovák
04:30Susedia V (6)
04:40Američtí sběratelé XVII (12)
01:50Pomozte autům IV (8)
02:30Strážci hranic: Amerika (5, 6)
03:15Walker, Texas Ranger IV (5)
03:55Magazín NBA Action
04:55Walker, Texas Ranger IV (4)
05:25Strážci hranic: Amerika (7, 8)
06:05Mistři zastavárny XX (4)
06:50Američtí sběratelé XVII (12)
07:45Pomozte autům IV (8)
08:45Kobra 11 XV (2, 3)
09:45Walker, Texas Ranger IV (5)
11:45Válka skladů III (1, 2)
12:45Survivor Česko & Slovensko III
13:45SAS: Přežij a vyhraj Austrálie (3)
15:40Kobra 11 XV (4, 5)
16:40Válka skladů III (5, 6)
18:40Mistři zastavárny XX (6)
19:35Strážce
20:30Walker, Texas Ranger IV (6)
22:30Kobra 11 XV (4)
23:25Strážci hranic: Amerika (7)
00:25Winnipeg Jets - Colorado Avalanche
01:05Strážci hranic: Amerika (7)
01:20Walker, Texas Ranger IV (6)
01:40Ikony Ligue 1 - Ludovic Giuly
02:25NBA play-off
02:45Velkolepá sezóna Bordeaux 2008/09
03:45Minnesota Timberwolves - Phoenix Suns
04:05Myšlenky zločince IV (13)
00:40Myšlenky zločince IV (14)
01:20Myšlenky zločince IV (15)
02:00Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (12)
02:45Na lovu
03:25Chcete být milionářem?
04:05Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
05:55Na lovu
06:40MasterChef Česko IV (22)
07:35Nová cestománie
08:45Nová cestománie
09:20Don Matteo VII (2)
10:00Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (11)
11:05Kriminálka Anděl (12)
11:55MasterChef Česko IV (23)
13:10Don Matteo VII (3)
14:20Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (12)
15:25Můj přítel Monk VII (5)
16:20Můj přítel Monk VII (6)
17:10Kriminálka Las Vegas II (21)
18:05Kriminálka Las Vegas II (22)
19:00Myšlenky zločince IV (16)
20:00Myšlenky zločince IV (17)
20:50Myšlenky zločince IV (18)
21:45Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (13)
22:40Don Matteo VII (3)
23:30Myšlenky zločince IV (16)
00:35Myšlenky zločince IV (17)
01:15Myšlenky zločince IV (18)
01:55Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (13)
02:35Na lovu
03:15Chcete být milionářem?
03:55Simpsonovi XX (5)
00:05Simpsonovi XX (6)
00:30Simpsonovi XX (7)
00:55Simpsonovi XX (8)
01:20Futurama IV (9)
01:50Futurama IV (10)
02:15Re-play
02:40Odkaz budoucnosti aneb Podivuhodná dobrodružství rodiny Smolíkovy (4)
03:15Odkaz budoucnosti aneb Podivuhodná dobrodružství rodiny Smolíkovy (5)
03:45Spravedlnost v krvi XIII (19)
04:10Spravedlnost v krvi XIII (20)
05:00Příhody Bolka a Lolka
05:40Příhody Bolka a Lolka
06:00Top Gear 2011 (9)
06:10Top Gear 2011 (1)
07:15Top Gear 2011 (2)
08:55Top Gear 2011 (3)
10:00Autosalon.tv
11:05Futurama IV (9)
12:20Futurama IV (10)
12:50Simpsonovi XIX (1)
13:20Simpsonovi XIX (2)
13:45Simpsonovi XIX (3)
14:15Simpsonovi XIX (4)
14:40Víkendoví divočáci
15:00Futurama IV (11)
17:15Futurama IV (12)
17:45Simpsonovi XX (9)
18:15Simpsonovi XX (10)
18:45Simpsonovi XX (11)
19:15Simpsonovi XX (12)
19:45Kingsman: Zlatý kruh
20:15Muž ve stínu
23:05Simpsonovi XX (9)
01:50Simpsonovi XX (10)
02:15Simpsonovi XX (11)
02:40Simpsonovi XX (12)
03:05Futurama IV (11)
03:30Futurama IV (12)
03:55Spravedlnost v krvi XIII (21)
04:20Moje máma veterinářka VI (11)
00:05Moje máma veterinářka VI (12)
01:05Ve hře je láska (142)
02:05Ve hře je láska (143)
02:55Lásce navzdory (14)
03:55Lásce navzdory (15)
04:50Na zámku
05:30Teď vaří šéf!
06:00Zoo (192)
06:35Sestřičky (5)
07:45Slunečná (112)
09:10Receptář prima nápadů
10:35Poklad z půdy
11:25Skutečné vraždy
12:30Záchranáři z hor V (6)
14:10Záchranáři z hor V (7)
15:10Ve hře je láska (144)
16:05Ve hře je láska (145)
17:05Záchranáři z hor V (8)
18:05Záchranáři z hor V (9)
19:00Vražedná lež
20:00Sestřičky (6)
21:45Inkognito
23:00Moje máma veterinářka VI (13)
00:05Moje máma veterinářka VII (1)
01:00Ve hře je láska (144)
02:00Ve hře je láska (145)
03:00Lásce navzdory (15)
03:50Lásce navzdory (16)
04:45Tajemství supertováren II (4)
00:00Údržbáři v akci (4)
00:55Vesmírná záře (2)
01:50Jak funguje vesmír V (2)
02:55Velké vlakové putování VII (1)
03:50Zázraky divočiny: Madagaskar (2)
05:00Ptačí říše
06:00Hausbót Petra Horkého
06:10Waddenské moře: Život na hraně
06:30Zapomenuté megastavby VII (12)
08:30Vetřelci dávnověku XIV (13)
09:30Zkáza Ďatlovovy výpravy (2)
10:25Nezkrotné Portugalsko (4)
11:25Pohotovost pro exotická zvířata VII (12)
12:25Do divočiny: Korea (1)
13:25Balkánské národní parky (1)
14:30Druhá světová válka v barvě (2)
15:40Válečné stroje (5)
16:45Prima Česko
17:50Prima Svět
18:25Tajný život majáků (3)
19:00Černobyl: Utopie v plamenech (4)
20:00Umění přežít V (2)
21:00Tajemství světových mrakodrapů (1)
22:00Zapomenuté megastavby V (7)
23:00Obnažený vesmír IV (4)
00:00Jak funguje vesmír II (1)
00:55Tajemství templářských rytířů (2)
01:50Tajemství templářských rytířů (3)
02:50Letecké katastrofy: Nové důkazy IV (6)
03:55Pohotovost pro exotická zvířata III (7)
04:50Strážci relikvie
00:35Modrá jako safír
02:20Námořní vyšetřovací služba VIII (12)
04:30M.A.S.H
05:20Nad krajinou
06:00Bolek a Lolek si hrají
06:05M.A.S.H
06:15M.A.S.H
06:35Námořní vyšetřovací služba VIII (12)
07:00Námořní vyšetřovací služba VIII (13)
07:55Kristian
08:45Základ rodiny
10:50Rodičovský manuál
13:00Jak básníkům chutná život
15:05Jen pro tvé oči
17:15Pravá blondýnka
20:00Hadí oči
22:00Tombstone
00:00Americký ninja 4
02:20Námořní vyšetřovací služba VIII (13)
04:10Sportovní infoservis
00:10Croatia Rally - SS18 Zagorska Sela - Kumrovec 1
08:30ONE Friday Fights (14)
09:30Element (8)
12:00F:INITO (57)
12:10Croatia Rally - SS20 Zagorska Sela - Kumrovec 2 WOLF PS
13:00Croatia Rally / Joburg Ladies Open
14:00Tipsport extraliga / Joburg Ladies Open
16:15F:INITO (58)
20:30Croatia Rally - SS20 Zagorska Sela - Kumrovec 2 WOLF PS
21:30LET: Joburg Ladies Open - 2. den
23:00FL: FC Viktoria Plzeň - SK Slavia Praha
02:00Sportovní infoservis
04:00Moje zprávy
00:25VIP svět
00:35Exkluziv Kateřiny Brožové
00:50Na plac!
02:05Ostříháno
03:00Nebezpečné vztahy
04:45Jak to dopadlo!?
05:40Jak to dopadlo!?
06:40Skandály slavných - Vendula Pizingerová
07:35Klenot.TV
08:35Babica vs. Sapík
10:40Kašpárku, vař!
11:35Vaření se Soukupem
12:05Babica vs. Sapík
12:40Pašák (3)
13:30S Arenbergerem nejen o medicíně
15:30Nebezpečné vztahy live
16:00Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
17:00Nebezpečné vztahy
17:40Jak to dopadlo!?
18:45Moje zprávy
19:40VIP svět
19:50Moje zprávy, komentáře
20:05Tajemství Terence Hilla
20:15Tajemství Buda Spencera
20:50Cyranův poloostrov (16)
21:25Reakce Jaromíra Soukupa
22:00Exploziv
22:35Kurňa, co to je?
23:05Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
00:10Moje zprávy
01:10VIP svět
01:20Exkluziv Kateřiny Brožové
01:40Na plac!
02:15Ostříháno
03:05Nebezpečné vztahy
04:40Branky, body, vteřiny
01:00Fotbal: MFK Vyškov - FC Zbrojovka Brno
01:15Branky, body, vteřiny
03:05Hokej: Play off Tipsport extraligy
03:25Sokolský zpravodaj
05:20Nordic Walking Tour Praha
05:35Branky, body, vteřiny
05:40Hokej: Rakousko - Česko
06:00Panorama
07:55BBV po 25 letech
08:30Hokej: HC Oceláři Třinec - HC Dynamo Pardubice
08:40Horská kola: SP Brazílie
10:40Horská kola: SP Brazílie
11:10Cyklotoulky
11:45Magazín České ragby
11:55Panorama
12:10Fotbal: FORTUNA: NÁRODNÍ LIGA 2023/2024
12:25Touchdown
14:10Sokolský zpravodaj
14:25Házená: Chance Extraliga 2023/2024
14:40Hokej: VHK ROBE Vsetín - Rytíři Kladno
16:40Fotbal: Magazín EURO 2024
20:30Fotbal: Dohráno
21:00Fotbal: Evropská a Konferenční liga UEFA
22:20Horská kola: SP Brazílie
23:10Branky, body, vteřiny
00:35Hokej: VHK ROBE Vsetín - Rytíři Kladno
00:50Branky, body, vteřiny
02:50Házená: Chance Extraliga 2023/2024
03:05Zprávy
00:00Studio ČT24
00:10Zprávy
01:00Studio ČT24
01:10Zprávy
02:00Studio ČT24
02:10Týden v regionech
02:34Zprávy
03:00Studio ČT24
03:10Zprávy
04:00Studio ČT24
04:10Týden v regionech
04:34Zprávy
05:00Studio ČT24
05:10Zprávy
06:00Studio ČT24
06:10Zprávy
07:00Regiony ČT24
07:05Zprávy
08:00Věda 24
08:31Studio ČT24
09:00Zprávy v 10
10:00Studio ČT24
10:30Zprávy
11:00Hyde Park Civilizace
11:05Otázky Václava Moravce
12:00Zprávy
13:00Otázky Václava Moravce
13:05Zprávy
14:00Studio ČT24
14:03Zprávy
15:00Studio ČT24
15:03Zprávy
16:00Studio ČT24
16:03Zprávy
17:00Studio ČT24
17:03Předpověď počasí
17:55Zprávy
18:00Interview Speciál
18:08Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Počasí v evropských metropolích
19:50Branky, body, vteřiny
19:5290’ ČT24
20:06Zóna ČT24
21:30Zprávy
22:00Newsroom ČT24
22:10Zprávy ve 23
23:00Z metropole
23:32Zprávy
00:00Zajímavosti z regionů
00:10Zajímavosti z regionů
00:35Zprávy
01:00Týden v regionech
01:10Týden v regionech
01:36Zprávy
02:00Zajímavosti z regionů
02:10Zajímavosti z regionů
02:35Zprávy
03:00Regiony ČT24
03:10Zprávy
04:00Branky, body, vteřiny
04:10Interview ČT24
04:23Studio ČT24
04:50Óčko flirt
00:00Óčko hity
06:00Ranní fresh
09:00Óčko Chart
10:00Óčko hity
12:00Radio Top 30
14:00New Music Radar
16:00Top 4 Óčko chart
17:00Óčko hity
17:15CZ & SK
18:00Gamingmania
19:00Óčko hity
19:05O black spotify Czech list
20:00Hot hity
21:00Naked Attraction
22:00Naked Attraction
22:30Naked Attraction
23:00Naked Attraction
23:30Óčko flirt
00:00Yves Montand na scéně
00:00Ikony Kamila Střihavky
00:45Kathryn Bigelowová, hollywoodská bojovnice
01:15Laurel a Hardy: Běsnící blechy
02:10Před půlnocí
02:20J. S. Bach: Světské a duchovní kantáty
02:45Babylon
04:15Terra musica
04:45Události v kultuře
05:10Oslava české opery
20:00Dobře skrytý Jan Klusák
21:45Bílý bílý den
22:40Galerie... kde byste je nečekali (2/6)
00:30Modiglianiho tajemství
01:00Kanadská soda IX (1/14)
02:00Emoce v umění (16/24)
02:20Klaun Igor
03:10Ladí neladí
03:25Před půlnocí
04:20Cesta těla
04:45